Genel

Yasak Elma 77. Bölüm Dizi Kıyafetleri

2018 Yılında başlayan ve 4 sezondur ekranlarda seyirci ile buluşan Yasak Elma kısa bir sezon finalinin ardından izleyicisi ile buluştu.

Baş rollerinde Eda Ece Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade gibi isimlerin bulunduğu Yasak Elma başarılı bir şekilde ilerlemeye ve seyircisi ile buluşmaya devam ediyor.

Ekran karşısına geldiği günden bu yana büyük bir ilgi ile izlenen ve sadece TV ekranlarında değil aynı zamanda sosyal medyada da oldukça ilgi gören Yasak Elma özellikle Eda Ece’nin canladırmış olduğu Yıldız karakteri açısından oldukça sevilerek izleniyor.

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve dram romantik türünde olan dizi 4 sezon gibi bir süreye rağmen ilk gün ki kadar ilgi görmeye devam ediyor. İzleyiciyi ekran karşısında kimi zaman güldüren kimi zaman ağlatan Yasak Elma dizisinde özellikle kadın oyuncuların tarzı yankı uyandırıyor.

Sosyal medyada da oldukça konuşulan tarzlar sosyal medyada oldukça beğeniliyor. İzleyenler oyuncuların kıyafetlerini merak ederken bizler de Yasak Elma kıyafetlerini sizler için derledik, topladık.

Nesrin Cavadzade

Dizide birbirinden güzel kadın oyuncuların bulunması haliyle izleyenlerin de ilgiisni çekiyor. Dizinin bilinen isimlerinden olan Nesrin Cavadzade’nin üzerinde görmüş olduğunuz kırmızı elbise Züleyha Kuru markasına ait.

Şevval Sam

Hem oyunculuğu hem sesi hem de güzelliği ile bizleri mest eden Şevval Sam’ın üzerinde görmüş olduğunuz takım Kutnia markasına ait ve fiyatı da 690 TL.

Eda Ece

Dizide ki Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece esprileri kadar şıklığı ile de konuşulmaya devam ediyor. Eda Ece’nin üzerinde görmüş olduğunuz sarı elbise markası Aisa ve fiyatı da 895 TL.

Şevval Sam

Dizide Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın üzerinde görmüş olduğunuz paletli siyah elbise markası Fidan Şimşek’tir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı